Blauberg Plastic Gravity Shutter 150mm Black – DECOR 185X185-150G BLACK
Part No Description
DECOR 185X185-150G BLACK Plastic Gravity Shutter 150mm Black
We also supply three different sizes to fit 100mm 4″, 125mm 5″ and 150mm 6″ duct or extractor fan connections. Simply use a short piece of duct or a telescopic wall sleeve together.
Each Decor gravity shutter vent has removable blades for easy installation and cleaning.
Features
- 150mm 6″ duct & extractor fan connection sizes.